سفارش عقیقه

سفارش عقیقه مطابق با شرایطی که در مجموعه روایات و احکام دین اسلام آمده است، نیازمند رعایت نکاتی است که تمامی آنها در فرم سفارش عقیقه تنظیم شده است. از این رو لازم است مشخصات کامل فرزند خود شامل بر (نام، نام خانوادگی، جنسیت، نام پدر و تاریخ تولد) به همراه مشخصات عقیقه شامل بر (وزن و مبلغ قربانی، نحوه توزیع و مقصد توزیع قربانی) را از طریق فرم سفارش انجام عقیقه ارسال کنید تا پخت و توزیع قربانی با رعایت کامل موازین شرعی صورت بگیرد:

فرم سفارش انجام عقیقه

 لطفا فرم زیر را تکمیل و سفارش انجام عقیقه خود را ثبت نمایید:

سوالات متداول

سامانه پخت و توزیع عقیقه با رعایت تمامی شرایط و احکام آمده در اسلام، به پخت و توزیع عقیقه به صورت کاملا شرعی اقدام میکند. کافی است اطلاعات خواسته شده در فرم سفارش عقیقه را تکمیل نمایید تا سفارش شما به صورت کاملا شرعی پخته و در مقصد دلخواه شما توزیع شود.

برای سفارش عقیقه لازم است نام فرزند، نام پدر، کد ملی و جنسیت نوزادی که برای او عقیقه انجام می‌شود ذکر شود. همچنین لازم است وزن گوشت قربانی و مبلغ آن نیز بیان شود تا مطابق با توان شما عقیقه پخت شود. توزیع قربانی در مقصدهای دلخواه از جمله مواردی است که می‌توانید در این فرم به صورت سفارشی مشخص نمایید یا به ستاد پخت و توزیع عقیقه بسپارید.

عقیقه را عموم مردم می‌توانند مصرف کنند اما مقصد عقیقه شما نیازمندان، سالمندان، سادات نیازمند، بیماران، هیئات و مناطق محروم نیز می‌توانند باشند. در صورتی که مقصد مشخصی مدنظر شما نیست، ستاد پخت و توزیع عقیقه بر حسب شرایط، مقصد توزیع عقیقه را مشخص خواهد کرد.